سَر زدن (دیدن) برنامه نویسی طراحی وب

سَر زدن (دیدن): برنامه نویسی طراحی وب مشاهده دانلود برنامه آموزشی پروژه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احتمال دخالت یک یک مسئول سابق در اغتشاشات / سخنان مهم فرمانده کل سپاه

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این وعده الهی است که بعد از هر فتنه و سختی، آسانی می‌آید، گفت: دشمن های می‌دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهو

احتمال دخالت یک یک مسئول سابق در اغتشاشات / سخنان مهم فرمانده کل سپاه

سخنان مهم فرمانده کل سپاه: احتمال دخالت یک یک مسئول سابق در اغتشاشات

عبارات مهم : ایران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این وعده الهی است که بعد از هر فتنه و سختی، آسانی می آید، گفت: دشمن های می دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را از لحاظ دفاعی ترساندن کنند و همه سرمایه خود را بعد از دفاع مقدس جهت عملی کردن تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه کشور عزیزمان ایران اسلامی هزینه کرده اند و به یاری خدا در این زمینه هم شکست آنها حتمی است.

به گزارش خبرآنلاین، سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: هنگامی که ملتی در منطقه ای پرآشوب پیروز میدان باشد و زمانی که اربابی آمریکا را نپذیرد و به نوچه های جیره خوار امریکا حتی نیم نگاهی هم نکند و در کنار مظلوم و برابر ظالم قرار گیرد باید هم ترساندن شود و این تهدیدات هر لحظه بوده و خواهد بود و ما باید دائما بصیر باشیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ادعای بعضی مسئولان استان خراسان رضوی مبنی بر دخالت جریان منسوب به یکی از مسئولین سابق در شروع این تجمع و اعتراض در مشهد و بعضی مناطق دیگر که در ادامه ازدست رها شد و به اغتشاش و فتنه رسید گفت: این عنوان با فراخوان یکی از سایت هایی صورت گرفت که وابسته به شخصی است که این روزها زبان به مخالفت خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: نیروهای امنیتی درحال بررسی این مسئله هستند و اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با اوضاع و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد.

اهم سخنان فرمانده کل سپاه به قرار زیر است:

*اقتدار، صبوری و بصیرت مردم هر لحظه ایام پیروزی را جهت کشور عزیزمان ایران و ایرانی به ارمغان آورده است.

*برای استقلال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تا پای جان استقامت می کنیم و این مرز و بوم به خاطر اقتداری که دارد هیچ گاه دهن به دهن با دولتی فحاش و ضعیف، نمی شود و تنها در عمل، اراده و استقامت و قدرت خود را نشان خواهد داد.

*دشمنان و جیره خواران آنها مثل آل سعود تا می خواهند فریاد بزنند و فحاشی کنند ولی می دانند راه ما و نشانه ما در دنیا نتیجه داده است.

*امریکا، صهیونیست ها و آل سعود به داعش دستور ورود به کشور عزیزمان ایران را داده اند و بعضی تیم های پیشروی آنها نیز وارد شده است اند تا دست به انفجار و خرابکاری بزنند. پیشروهای این گروه جنایتکار هم اکنون کاملا تحت کنترل هستند و نیروهای ضعیف این گروهک تروریستی هم اگر جرات دارند از مرزهای کشور عزیزمان ایران اسلامی عبور کنند.

*به امید خدا از این پرسشها عبور می‎کنیم و مسئولان باید راه حل عبور از پرسشها را عمل به توصیه های مقام معظم رهبری بدانند آیا که تمام توصیه های کاربردی را جهت حل مشکلات، عدالت، اخلاق و سبک زندگی ایرانی اسلامی به مسئولان ارایه کرده اند.

*باید قدر مردم خوب، مقاوم، مومن و بصیر و آگاه ایرانی اسلامی را دانست ، مردمی که با وجود همه پرسشها در لحظه راه خود را از آشوبگران جدا کردند و هر که در وسط صحنه بود در این روزهای آخر همه اغتشاشگر و جیره خوار بیگانه بودند.

*خدا دشمن های کشور عزیزمان ایران اسلامی را احمق آفریده است چراکه با فرهنگ عاشورایی، استقلال طلبی و ظلم ستیری فرد فرد این مرز و بوم آشنا نیستند و بیگانگان هرگاه بحرانی ایجاد کردند ، وحدت و همدلی مردم و مسئولان دوچندان شده است است و این انسجام و یکرنگی آسیب پذیر نخواهد بود.

*مشکلات اقتصادی، گرانی و بحث بیکاری هر لحظه دغدغه ملت کشور عزیزمان ایران بوده است و در مقاطعی از وقت اوضاع از این دوران هم سخت تر بوده هست، مردم باید دردها و مشکلاتشان به وسیله مسئولان به خوبی شنیده شود و بدانند مسئولان به فکر حل پرسشها مردم هستند.

*دوستی های دروغین امریکا و غرب و صهیونیست ها با مردم کشور عزیزمان ایران و همراه شدن با فتنه گران اگر این دروغ گویان، دلسوز و به فکر مردم کشور عزیزمان ایران بودند هیچ گاه این چنین مردم مظلوم کشور عزیزمان ایران را تحریم نمی کردند.

*بعضی احساس می کنند دوستی با آمریکا اوضاع اقتصادی را بهتر می کند ولی این افراد نگاهی به کشورهایی مانند مصر بیندازند که همه چیز خود را فدای دوستی با امریکا کردند.

*اگر انصاف داشته باشیم می بینیم رشد طبقه میانگین در کشور ما قابل توجه است و آمار جهانی نشان می دهد بخشی از طبقه محروم وارد طبقه میانگین شده است اند ولی سبک توسعه و تبلیغات و شیوه مصرف در کشور ما به سمتی است که نگاه زیاد مردم به قشر مرفه است و جهت همین نیازها هیچ گاه تمام شدنی نیست.

*سپاه آماده است به کمک دولت بشتابد و جهت عملی کردن اقتصاد مقاومتی نیروهای خود را متمرکز کند تا با کمک هم از این بحران عبور کنیم.

*در زمینه دفاعی و امنیتی از اوضاع بسیار خوبی برخورداریم، هر لحظه اعلام کردیم، آماده ایم ظرفیت گسترده و عظیم مهندسی و تجربه های خود را در خدمت حل بحران های معیشتی بگذاریم.

*امروز دشمن، شکست خورده از همه سیاست هایش در منطقه تنها کاری که می تواند انجام دهد ایجاد ناامنی در کشور عزیزمان ایران اسلامی است و مردم و مسئولان ما باید بدانند هزینه سازش کردن با بیگانه بسیار زیاد از هزینه مقاومت است.

*کشته سازی یکی از برنامه های مهم فتنه گران و اربابان آنها در اغتشاشات اخیر بود و می درخواست کردند کاملا به صورت جدی و هدفمند جان مردم چه کودک و چه بزرگ را بگیرند و به گردن حکومت اسلامی کشور عزیزمان ایران بیندازند.

*این کشته سازی ها را در قهدریجان، ایذه و نجف آباد دیدیدم که حتی دو برادر بسیجی را با گلوله ساچمه ای و چاقو به شهادت رساندند و این جنایات را از لابه لای جمعیت هدایت می کردند.

*مردم جنوب شرق و شمال غرب کشور که با ناامنی های برآمده از ضدانقلاب و اشرار هر لحظه دست و پنجه نرم کرده اند و طعم شیرین امنیت را به خوبی می دانند ، نگذاشتند فتنه گران داخل آنها رسوخ کنند.

*اگر دراین شرایط آمادگی های امنیتی نبود شدت این فتنه بسیار گسترده تر از این می شد و از سوی دیگر شرایط اینترنت نیز به هیچ وجه مناسب نبود و بعضی به علت مصالح یا بی توجهی به هشدارها کنترل این فضا را از دست دادند.

*آمادگی امنیتی ما و بصیرت مردم باعث شد دشمن شکستی دوباره را تجربه کند چراکه اگر اوضاع ما مانند مصر، تونس و لیبی بود شاید جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ضرر جبران ناپذیر را تجربه می کرد.

*حجم تخریب ها و گستردگی فتنه در سال 88 بسیار زیاد از فتنه 96 بود، آن فتنه، فتنه ای سیاسی بود ولی فتنه اخیر پراکندگی بیشتری داشت.

* در فتنه اخیر سپاه تنها در سه استان اصفهان، لرستان و همدان بطور محدود وارد عمل شد. بیشترین اجتماع شهری در این فتنه در اوج آن تجمعی هزار و پانصد نفری بود و در کل کشور در اوج اغتشاشات نیز حدود 15 هزار نفر حضور داشتند.

* باید از ملت غیور کشور عزیزمان ایران اسلامی تقدیر کرد چون به محض اینکه متوجه شدند دست بیگانگان و فتنه گران در کار است راه خود را هوشمندانه از آنها جدا کردند و با تمام پرسشها اقتصادی که داشتند به دفاع از آرزوی بزرگ های انقلاب و کشور عزیزمان ایران اسلامی پرداختند.

* حضور همیشگی مردم در صحنه های سخت و بحران های انقلاب از جمله فتنه اخیر باعث شد که کار فتنه گران ، سخت تر شود و نیروهای امنیتی به سرعت بتوانند حلقه ها و سرحلقه های فتنه گران را شناسایی و دستگیر کنند.

*بسیاری از اغتشاشگرانی که از روز جمعه به بعد در مرکز فتنه بودند همه آموزش دیده ضدانقلاب و منافقین بودند که دستگیر شدند و به شدت با آنان برخورد خواهد شد.

* زمینه و بهانه از پنجشنبه به دست ضدانقلاب افتاد، دشمن های به سرعت بر اینترنت سوار شدند و جهت فتنه گری به صحنه آمدند.

*علاوه بر 5 هزار نیرویی که زن کلینتون اعلام کرد جهت ایجاد آشوب و فتنه و ناامنی در کشور عزیزمان ایران آموزش داده اند، تعداد قابل توجهی دیگر از عوامل ضدانقلاب، سلطنت طلب و منافقین داخلی ماموریت یافتند اغتشاش و فتنه را گسترش دهند.

*همزمان در اینترنت با 3 هزار نیروی تازه شبکه سازی را شروع کردند و آستانه سالگرد حماسه 9 دی و پرسشها اقتصادی را عالی ترین بهانه جهت آشوب در کشور دانستند.

*عدم کنترل اینترنت که مدیریت آن در خارج از کشور است و کوتاهی مسئولان در کنترل این فضا نیز به اغتشاشات شدت داد، ولی زمانی که اینترنت کنترل شد، شاهد کم کردن فتنه گری ها بودیم.

*فاصله فتنه 96 دو سال کمتر از فتنه های دیگر بود چراکه با نفوذ انقلاب و مقاومت در قلب و ذهن مردم آزاده دنیا و منطقه آمریکا و صهیونیست ها و آل سعود قسم خوردند که از کشور عزیزمان ایران انتقام می گیرند ولی باید به آنها گفت زهی خیال باطل.

احتمال دخالت یک یک مسئول سابق در اغتشاشات / سخنان مهم فرمانده کل سپاه

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | ایرانی | اقتصادی | مسئولان | اینترنت | انقلاب اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz